3.7/5 - (3 امتیاز)
۲ دقیقه
مدت زمان مطالعه

پلاک دندان آماده

پلاک دندان آماده جهت اصلاح طرح لبخند مورد استفاده قرار می گیرد ، پلاک دندان آماده یک روش مناسب جهت جایگزینی لمینیت دندان است.

از پلاک دندان آماده جهت یک جشن و مهمانی که چند ساعت شخص بخواهد می تواند از آن استفاده کند .

یکی از روش های اصلاح طرح لبخند پلاک دندان آماده است که دکتر هومن عشقی دندانپزشک زیبایی ، پلاک دندان آماده را برای اشخاصی که خواستار اصلاح طرح لبخند هستند ، استفاده می کنند .

با استفاده از پلاک دندان آماده می توان در خشندگی و جذابیت را در زمان خندیدن ایجاد کرد .

در اصطلاح پزشکی به این پلاک ها Snap On می گویند ، در این روش دندان های یک دست و خوش فرم ایجاد می شود ، که هیچ آسیبی به دندان ها وارد نمی شود زیرا علاوه بر اینکه بدون حساسیت هستند هیچ گونه تراشی را در دندان ها ایجاد نمی کنند .

اصلاح طرح لبخند :

در چند دقیقه می توان اصلاح طرح لبخند را بدون محدودیت سنی با استفاده از پلاک دندان آماده ایجاد کرد ، در صورتی که اشخاص نخواهند از روش لمینیت یا ارتودنسی استفاده کنند می تونند از این روش استفاده کنند .

پلاک دندان آمادهکدام روش برای اصلاح طرح لبخند بهتر است ؟

دکتر هومن عشقی برای اصلاح طرح لبخند روش های دائمی مانند پروتزهای دندان و یا لمینیت را توصیه می کند ، اما اگر شخصی برای مدت زمان کوتاهی بخواهد اصلاح طرح لبخند را انجام دهد توصیه می شود از روش پلاک های دندانی که در مدت زمانی کوتاهی کاربرد دارند ، استفاده نماید .

دکتر هومن عشقی اصلاح طرح لبخند را به روش های مختلف مانند لمینیت ، بلیچینگ ، ارتودنسی و … انجام می دهند .

دکتر عشقی دندانپزشک زیبایی برای هر روش بهترین تکنیک ها و روش ها را مطابق با تکنیک های روز دنیا انجام می دهند .

دکتر هومن عشقی

دکتر هومن عشقی به عنوان دندانپزشک خانه سینما با گذراندن دوره هایی نظیر ایمپلنت پیشرفته، مهندسی بافت نرم و پیوند بافت نرم، جراحی بافت سخت و پیوند استخوان، ایمپلنت ITI ، فلوشیپ سرامیک های زیبایی ،ایمپلنت های noble biocare و ... به ارائه کلیه خدمات زیبایی دندان میپردازد.

اشتراک گذاشتن مقاله در شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط

درصد موفقیت ایمپلنت
جراحی دهان، دندان و لثه

درصد موفقیت ایمپلنت دندان

چه عواملی بر موفقیت ایمپلنت دندان تاثیر میگذارند؟ انتخاب پزشک متخصصی که بتواند عمل ایمپلنت دندان را با تخصص و دانش و علم خود و

حساسیت به ایمپلنت دندان
جراحی دهان، دندان و لثه

حساسیت به ایمپلنت دندان

حساسیت به ایمپلنت دندان از جمله فاکتورهای شکست ایمپلنت می باشد، امروزه از این روش درمانی به طور گسترده در کلینیک های دندانپزشکی استفاده می

ایمپلنت دندان جلو
کاشت دندان

ایمپلنت دندان جلو

ایمپلنت دندان جلو چگونه انجام می‌شود؟ در بیشتر موارد، کاشت دندان جلویی هیچ عارضه‌ای ندارد و یک روش معمول است، مگر اینکه بافت استخوانی کافی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *