3.7/5 - (3 امتیاز)
مدت زمان مطالعه
۲ دقیقه

پلاک دندان آماده

پلاک دندان آماده جهت اصلاح طرح لبخند مورد استفاده قرار می گیرد ، پلاک دندان آماده یک روش مناسب جهت جایگزینی لمینیت دندان است.

از پلاک دندان آماده جهت یک جشن و مهمانی که چند ساعت شخص بخواهد می تواند از آن استفاده کند .

یکی از روش های اصلاح طرح لبخند پلاک دندان آماده است که دکتر هومن عشقی دندانپزشک زیبایی ، پلاک دندان آماده را برای اشخاصی که خواستار اصلاح طرح لبخند هستند ، استفاده می کنند .

با استفاده از پلاک دندان آماده می توان در خشندگی و جذابیت را در زمان خندیدن ایجاد کرد .

در اصطلاح پزشکی به این پلاک ها Snap On می گویند ، در این روش دندان های یک دست و خوش فرم ایجاد می شود ، که هیچ آسیبی به دندان ها وارد نمی شود زیرا علاوه بر اینکه بدون حساسیت هستند هیچ گونه تراشی را در دندان ها ایجاد نمی کنند .

اصلاح طرح لبخند :

در چند دقیقه می توان اصلاح طرح لبخند را بدون محدودیت سنی با استفاده از پلاک دندان آماده ایجاد کرد ، در صورتی که اشخاص نخواهند از روش لمینیت یا ارتودنسی استفاده کنند می تونند از این روش استفاده کنند .

پلاک دندان آمادهکدام روش برای اصلاح طرح لبخند بهتر است ؟

دکتر هومن عشقی برای اصلاح طرح لبخند روش های دائمی مانند پروتزهای دندان و یا لمینیت را توصیه می کند ، اما اگر شخصی برای مدت زمان کوتاهی بخواهد اصلاح طرح لبخند را انجام دهد توصیه می شود از روش پلاک های دندانی که در مدت زمانی کوتاهی کاربرد دارند ، استفاده نماید .

دکتر هومن عشقی اصلاح طرح لبخند را به روش های مختلف مانند لمینیت ، بلیچینگ ، ارتودنسی و … انجام می دهند .

دکتر عشقی دندانپزشک زیبایی برای هر روش بهترین تکنیک ها و روش ها را مطابق با تکنیک های روز دنیا انجام می دهند .

دکتر هومن عشقی

دکتر هومن عشقی به عنوان دندانپزشک خانه سینما با گذراندن دوره هایی نظیر ایمپلنت پیشرفته، مهندسی بافت نرم و پیوند بافت نرم، جراحی بافت سخت و پیوند استخوان، ایمپلنت ITI ، فلوشیپ سرامیک های زیبایی ،ایمپلنت های noble biocare و ... به ارائه کلیه خدمات زیبایی دندان میپردازد.

اشتراک گذاشتن مقاله در شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط

لق شدن کامپوزیت دندان
جراحی دهان، دندان و لثه

لق شدن و افتادن کامپوزیت دندان

فهرست مطالب۱ مهمترین دلایل لق شدن، افتادن و جدا شدن کامپوزیت دندان۱.۱ عدم دقت و دانش کافی دندانپزشک متخصص هنگام نصب۱.۲ استفاده از چسب و

غذا خوردن بعد از کامپوزیت دندان
جراحی دهان، دندان و لثه

غذا خوردن بعد از کامپوزیت

نحوه غذا خوردن( تغذیه) بعد از کامپوزیت دندان بر طول عمر آن تاثیر قابل توجهی دارد. به طور معمول پس از نصب کامپوزیت دندان، دندانپزشک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *