مدت زمان مطالعه
۴ دقیقه

مارک ایمپلنت

 مارک ایمپلنت :

 مارک ایمپلنت کدام بهتر است ؟  این سوال را بسیاری از مراجعه کنندگان دکتر هومن عشقی دندان پزشک زیبایی بیان می کنند ، ایمپلنتی که دارای مرغوبیت و بهترین جنس باشد را می توان یک برند خوب معرفی نمود ، دکتر هومن عشقی دندانپزشک زیبایی با توجه به رابطه فکی بیمار ، ماندگاری ایمپلنت و استخوان دندان شخص و سن بیمار بهترین برند ایمپلنت را برای بیمار برمی گزیند .

در همه ی موارد ایمپلنت ها دارای اجزای زیر هستند :

 • فیکسچر
 • اباتمنت
 • کاور اسکرو

مارک-ایمپلنتمارک-ایمپلنت

دکتر هومن عشقی برای بیمارانی که نیاز به ایمپلنت دارند در ابتدا دندان ها را مورد بررسی قرار می دهد سپس در داخل استخوان فک بیمار فیکسچر را قرار می دهد ، پس از آن روی اباتمنت پروتز ثابت را قرار می دهند .

جنس اباتمنت ها معمولا دو نوع زیر است :download full film Alone in a Valley

 • تیتانیوم
 • زیرکونیا

با توجه به آماری که منتشر شده است ، استفاده از اباتمنت جنس تیتانیوم امروزه بیشتر از سایر جنس ها مرسوم می باشد ، البته لازم به ذکر است ایمپلنت زیر کونیا را در موارد زیبایی بیشتر استفاده می کنند ، و در نواحی استتیک بیشتر کاربرد دارد .

دکتر هومن عشقی دندان پزشک زیبایی پس ازخارج نمودن پک پلمپ شده روی سطح تیتانیوم را یک لایه اکسیژن ایجاد می نماید ، معمولا از جنس فلز تیتانیوم می باشد ، این لایه در برابر نمک ، اکسیژن و ترکیبات نمک مقاوم است .

یکی دیگر از مزیت های تیتانیوم عدم حساسیت بدن انسان به آن می باشد .

دکتر هومن عشقی دندان پزشک زیبایی برای انتخاب بهترین برند ایمپلنت علاوه بر توجه به کشور سازنده ، جنس و کیفیت آن را در نظر می گیرد .

مارک های ایمپلنت :

در بازار مارک های زیر موجود است که در ذیل به بیان آنها می پردازیم :

 • ایمپلنت SIC سوئیس
 • ایمپلنت INTRA LOCK
 • ایمپلنت BIO HORIZON و…

بهترین مارک ایمپلنت کدام است ؟

بهترین مارک ایمپلنت کدام است ؟ یکی از متداول ترین سوالاتی است که از دکتر هومن عشقی دندانپزشک زیبایی بیان می شود ، در این بخش به بیان این  موضوع می پردازیم .

همگی اشخاص خواستار یک لبخند زیبا می باشند ، اما در برخی از اشخاص به دلیل پوسیدگی و بد فرمی دندان ها از این نعمت محرومند ،در این مرحله دکتر هومن عشقی دندانپزشک زیبایی با به کار گیری تکنیک های روز دنیا مانند لمینیت و ایمپلنت زیبایی لبخند را به چهره شخص باز می گرداند ، روش های مختلفی برای زیبایی لبخند وجود دارد با ایمپلنت می توان جایگزین مناسبی برای دندان های از دست رفته پیدا کرد در این بخش به بیان بهترین مارک ایمپلنت می پردازیم :

برای ایمپلنت مارکهای مختلفی نظیر ایمپلنت کره ای ، سوییس پلاس ، استرا و… وجود دارد ، در خصوص پاسخ به این سوال که کدام مارک ایمپلنت بهتر است دکتر هومن عشقی بیان می کنند در خصوص ایمپلنت نباید به دنبال مارک خاصی بود بلکه باید به دندانپزشک زیبایی اعتماد کرده تا بسته به دندان ها و ساختار دهانی شما یک نوع از ایمپلنت ها را برای شما برگزیند .

نکته ی مهمی که شخص برای ایمپلنت باید در نظر بگیرد تخصص کافی و موفق دندانپزشک زیبایی در زمینه ایمپلنت می باشد .

بهترین مارک ایمپلنت کدام است ؟

دکتر هومن عشقی دندانپزشک زیبایی علاوه بر داشتن تخصص و تبحر در موارد متعدد و مختلف اصلاح طرح لبخند دارای درجات ذیل می باشند .

 •  درجه مسترایمپلنت های دندانی از دانشگاه کالیفرنیاUCLA
 •  درجه مستردندانپزشکی زیبایی ازدانشگاه کالیفرنیاUCLA
 • درجه مسترلیزر دندانپزشکی دانشگاه آخن آلمان

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ایمپلنت می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره های تماس :  ۲۲۰۰۵۰۲۵،۲۶۲۰۵۱۲۷

برخی از خدمات دکتر هومن عشقی دندان پزشک زیبایی :

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم  با تشکر

مدیریت سایت دکتر هومن عشقی دندان پزشک زیبایی

دکتر هومن عشقی

دکتر هومن عشقی به عنوان دندانپزشک خانه سینما با گذراندن دوره هایی نظیر ایمپلنت پیشرفته، مهندسی بافت نرم و پیوند بافت نرم، جراحی بافت سخت و پیوند استخوان، ایمپلنت ITI ، فلوشیپ سرامیک های زیبایی ،ایمپلنت های noble biocare و ... به ارائه کلیه خدمات زیبایی دندان میپردازد.

اشتراک گذاشتن مقاله در شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط

بوی بد دهان بعد از کامپوزیت
کامپوزیت

بوی بد دهان بعد از کامپوزیت

فهرست مطالب۱ دلایل ایجاد بوی بد دهان بعد از کامپوزیت۲ تطابق نداشتن لمینت کامپوزیتی با لبه دندان۳ نوع مواد کامپوزیت عاملی مهم جهت جلوگیری از

بهترین سن برای لمینت دندان
جراحی دهان، دندان و لثه

بهترین سن برای لمینت دندان

 به طور کلی نصب لمینت دندان از سن ۱۶ سالگی برای خانم ها و سن ۱۸ سالگی برای آقایان مجاز می باشد.  البته اکثر دندانپزشکان

درد و حساسیت دندان بعد از کامپوزیت
کامپوزیت

درد و حساسیت دندان بعد کامپوزیت

فهرست مطالب۱ کامپوزیت دندان چیست؟۲ دلایل درد و حساسیت دندان بعد از کامپوزیت۳ اشکال مختلف درد و حساسیت دندان بعد از کامپوزیت۳.۱ درد و حساسیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.