دکتر هومن عشقی / جراحی دهان، دندان و لثه / ایمپلنت چگونه عمل می کند ؟
مدت زمان مطالعه
۲ دقیقه

ایمپلنت چگونه عمل می کند ؟

ایمپلنت چگونه عمل می کند را در این مقاله بیان می کنیم بهتر است بدانید که ایمپلنت از سه بخش

  • تاج دندان
  • اباتمنت
  • ریشه دندان

تشکیل شده است ، ایمپلنت صرفا جهت دندان های از دست رفته کاربرد ندارد بلکه می توان برای دندان های مصنوعی که شل شده است و در bluehost اصطلاح لق هستند از ایمپلنت استفاده کرد به گونه ای که می توان با استفاده از ایمپلنت اتصال و گیر مناسب دندان مصنوعی را ایجاد کرد .

دندانپزشک زیبایی کاشت دندان را در مدت زمان کمی و بدون هیچ گونه عوارضی با متصل کردن ایمپلنت به استخوان فک انجام می دهند .

زمانی که ایمپلنت بر روی استخوان فک قرار گرفت دکتر عشقی قالبی را تهیه می نماید سپس از روی آن به لابراتواری ارسال نموده تا پروتز دندان ساخته شود پس از ساخت پروتز روی ایمپلنت نصب می گردد.

طبق آماری که بدست آماده است تشکیل استخوان و ترمیم بافتی نیاز به یک الی سه ماه زمان است ، پس از این مدت زمان می توان تاج دندان را ساخت ، البته در اشخاصی که استخوان فک آنها شرایط بهتری دارد این زمان کم تر می شود .

دندانپزشک زیبایی را برای اشخاص زیر توصیه نمی کند :

  • اشخاصی که بیماری قندشان کنترل نشده است
  • اشخاصی که دخانیات و استعمال سیگار را بیش از اندازه دارند
  • اشخاصی که شرایط عمومی شخص به دندانپزشک اجازه جراحی را نمی دهد .

خیلی از اشخاص در خصوص موفقیت ایمپلنت سوال می کنند در پاسخ به این سوال باید بیان کرد که موفقیت ایمپلنت به عوامل مختلفی وابسته است اما به طور کلی ۹۵ الی ۹۸ درصد ایمپلنتها موفقیت آمیز می باشد

دکتر هومن عشقی

دکتر هومن عشقی به عنوان دندانپزشک خانه سینما با گذراندن دوره هایی نظیر ایمپلنت پیشرفته، مهندسی بافت نرم و پیوند بافت نرم، جراحی بافت سخت و پیوند استخوان، ایمپلنت ITI ، فلوشیپ سرامیک های زیبایی ،ایمپلنت های noble biocare و ... به ارائه کلیه خدمات زیبایی دندان میپردازد.

اشتراک گذاشتن مقاله در شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط

لق شدن کامپوزیت دندان
جراحی دهان، دندان و لثه

لق شدن و افتادن کامپوزیت دندان

فهرست مطالب۱ مهمترین دلایل لق شدن، افتادن و جدا شدن کامپوزیت دندان۱.۱ عدم دقت و دانش کافی دندانپزشک متخصص هنگام نصب۱.۲ استفاده از چسب و

غذا خوردن بعد از کامپوزیت دندان
جراحی دهان، دندان و لثه

غذا خوردن بعد از کامپوزیت

نحوه غذا خوردن( تغذیه) بعد از کامپوزیت دندان بر طول عمر آن تاثیر قابل توجهی دارد. به طور معمول پس از نصب کامپوزیت دندان، دندانپزشک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *