دکتر هومن عشقی / جراحی دهان، دندان و لثه / اصلاح فاصله بین دندان ها
مدت زمان مطالعه
۲ دقیقه

اصلاح فاصله بین دندان ها

اصلاح فاصله بین دندان ها امروزه بسیار آسان قابل انجام است ، اشخاصی که بین دندان های آنها فاصله بسیار زیادی وجود دارد به گونه ای که نه تنها ظاهر دندان ها تحت تاثیر قرار گرفته است بلکه در ظاهر شخص تاثیر منفی دارد به گونه ای که شخص از خندیدن خجالت کشیده و  ناراضی است ، خوشبختانه دکتر هومن عشقی دندانپزشک زیبایی با روش های مختلف به درمان این مشکل می پردازد و به آسانی به اصلاح طرح لبخند می پردازد .

علت ایجاد فاصله بین دندان ها :

در کودکان پس از رشد دندان های شیری امکان تغییر سایز دندان ها ایجاد نمی شود ، اما بخش فک این اشخاص بزرگ شده ورشد می کند ، بنابراین بین دندان ها اشخاص فاصله ایجاد می شود .

اختلاف بین دندان ها و سایز بین فک از دیگر مشکل های ایجاد فاصله بین دندان ها است .

بیماری های لثه یکی دیگر از عوامل ایجاد فاصله بین دندان ها است .

عادت های اشتباه مانند مکیدن انگشت از عوامل دیگر ایجاد فاصله بین دندان ها می باشد .

اصلاح فاصله بین دندان ها

روش های اصلاح فاصله بین دندان ها :

ارتودنسی یکی از روشهای است که دکتر هومن عشقی دندانپزشک زیبایی برای اصلاح بین دندان ها استفاده می کند ، بهتر است بدانید با این روش ترتیب دندانها قابل اصلاح نیست .

استفاده از روکش ، لمینیت دندان و کامپوزیت دندان ها :

در صورتی که فاصله بین دندان در اثر برخی ازبیماریها نظیر بیماری لثه باشد دکتر هومن عشقی ابتدا توصیه می کند اشخاص بیماری لثه را درمان نمایند سپس به اصلاح فاصله بین دندان ها بپردازند .

جراحی فرنکتومی :

در صورتی که فرنوم بلند و فاصله بین دندان ها ایجاد شود روش جراحی فرنکتومی استفاده شود ، اگر این جراحی در سنین پایین انجام شود نتیجه بهتری حاصل می شود زیرا دندان ها به درستی و دقیق تر سر جای اصلی خود قرار می گیرند .

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اصلاح فاصله بین دندان ها  می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

دکتر هومن عشقی

دکتر هومن عشقی به عنوان دندانپزشک خانه سینما با گذراندن دوره هایی نظیر ایمپلنت پیشرفته، مهندسی بافت نرم و پیوند بافت نرم، جراحی بافت سخت و پیوند استخوان، ایمپلنت ITI ، فلوشیپ سرامیک های زیبایی ،ایمپلنت های noble biocare و ... به ارائه کلیه خدمات زیبایی دندان میپردازد.

اشتراک گذاشتن مقاله در شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط

لق شدن کامپوزیت دندان
جراحی دهان، دندان و لثه

لق شدن و افتادن کامپوزیت دندان

فهرست مطالب۱ مهمترین دلایل لق شدن، افتادن و جدا شدن کامپوزیت دندان۱.۱ عدم دقت و دانش کافی دندانپزشک متخصص هنگام نصب۱.۲ استفاده از چسب و

غذا خوردن بعد از کامپوزیت دندان
جراحی دهان، دندان و لثه

غذا خوردن بعد از کامپوزیت

نحوه غذا خوردن( تغذیه) بعد از کامپوزیت دندان بر طول عمر آن تاثیر قابل توجهی دارد. به طور معمول پس از نصب کامپوزیت دندان، دندانپزشک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *