دکتر هومن عشقی / جراحی دهان، دندان و لثه / آیا لمینت به عنوان محافظ دندان عمل می کند ؟
مدت زمان مطالعه
۲ دقیقه

آیا لمینت به عنوان محافظ دندان عمل می کند ؟

آیا لمینیت به عنوان محافظ دندان عمل می کند ؟  این سوال خیلی از مراجعه کنندگان به مطب دکتر عشقی است ، اگر به دنبال پاسخ این سوال هستید مقاله زیر را مطالعه نمایید .

لمینیت یک جایگزین بسیار خوبی به جای ارتودنسی است ، در این روش می توان در یک جلسه بسیاری از ایرادات ظاهری دندان را به شکل ایده آل برطرف نمود .

فواید لمینیت:

  • برطرف کردن پوسیدگی دندان
  • برطرف کردن بدرنگی دندان
  • اصلاح فرم دندان ها
  • اصلاح طرح لبخند

و…

لمینیت یکی از روش های اصلاح طرح لبخند است که امروزه طرفداران زیادی به خود اختصاص داده است و روز به روز به تعداد این اشخاص اضافه می شود .

تبحر وتخصص دندانپزشک زیبایی در این امر بسیار تاثیر گذار است زیرا این کار نیازمند ظرافت و تخصص خاصی است ، با استفاده از لمینیت می توان علاوه بر رفع ایرادات دندان ، ماندگاری و پایدار دندان ها را افزایش داد .

  • آیا لمینیت به عنوان محافظ دندان عمل می کند ؟محافظ همیشگی :

مشکلات ساختار دندان را می توان با لمینیت برطرف نمود ، بد رنگی و دفورمیته دندان را نیز می توان با لمینیت برطرف نمود .

یکی دیگر از فواید لمینیت اصلاح شدیدترین بهم ریختگی های دندان است .

اشخاصی که لمینیت را انجام می دهند باید حتما بهداشت دهان و دندان را رعایت نمایند، در صورت عدم رعایت بهداشت دهان و دندان ممکن است در سطح دهان پلاکت ایجاد شود .

رعایت رژیم غذایی یکی دیگر از نکاتی است که باید رعایت شود زیرا اشخاصی که لمینیت انجام می دهند نباید از مواد غذایی رنگی استفاده نمایند چون باعث تغییر رنگ لمینیت ها می شود .

دکتر هومن عشقی

دکتر هومن عشقی به عنوان دندانپزشک خانه سینما با گذراندن دوره هایی نظیر ایمپلنت پیشرفته، مهندسی بافت نرم و پیوند بافت نرم، جراحی بافت سخت و پیوند استخوان، ایمپلنت ITI ، فلوشیپ سرامیک های زیبایی ،ایمپلنت های noble biocare و ... به ارائه کلیه خدمات زیبایی دندان میپردازد.

اشتراک گذاشتن مقاله در شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط

لق شدن کامپوزیت دندان
جراحی دهان، دندان و لثه

لق شدن و افتادن کامپوزیت دندان

فهرست مطالب۱ مهمترین دلایل لق شدن، افتادن و جدا شدن کامپوزیت دندان۱.۱ عدم دقت و دانش کافی دندانپزشک متخصص هنگام نصب۱.۲ استفاده از چسب و

غذا خوردن بعد از کامپوزیت دندان
جراحی دهان، دندان و لثه

غذا خوردن بعد از کامپوزیت

نحوه غذا خوردن( تغذیه) بعد از کامپوزیت دندان بر طول عمر آن تاثیر قابل توجهی دارد. به طور معمول پس از نصب کامپوزیت دندان، دندانپزشک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *