چگونه یک لبخند هالیوودی داشته باشیم؟

چگونه یک لبخند هالیوودی داشته باشیم؟

چگونه یک لبخند هالیوودی داشته باشیم؟

دهان، دندان و همچنین لبخند شما اولین چیزی است که مردم درباره ی شما به آن توجه می کنند. شما می توانید یک مدل مو زرق و برق دار و یا حتی لباسی گران قیمت به تن داشته باشید اما یک لبخند زیبا کامل کننده تصویر شما خواهد بود.

یک لبخند عالی، چیزی است که ستارگان هالیوود آن را دارند و دندان های آن ها کاملاً طبیعی جلوه می کند. اما چگونه؟ در گذشته نه چندان دور، مرتب سازی دندان ها به صورت هر دندان با تاج های فردی برای افراد ثروتمند، بازیگران هالیوود و دیگر افراد مشهور امکان پذیر بود. اما امروزه شما هم می توانید چنین لبخند طبیعی و زیبا داشته باشید.

لبخند هالیوودی چیست؟

در واقع لبخند هالیوودی نمایشی از قرار گیری منظم دندان ها متناسب با ساختار فک می باشد. اساساً زیبایی لبخند اصولی دارد که می توان آن را نحوه قرارگیری دندان ها و همچنین زوایای آن ها نسب به لثه ها و دیگر دندان ها دانست. موادی که برای دندان ستارگان هالیوود به کار می رود بسیار نازک بوده به گونه ای که اجازه درخشش به دندان ها را می دهد. در لبخند هالیوودی، دندان ها کاملاً با لثه ها فشرده می شوند و ساختار و سطح آن ها با ویژگی شکل صورت هر فرد منطبق است. علاوه بر شکل دندان ها و فک صورت، رنگ سفید دندان در این زیبایی نقش بسزایی دارد. روش های مختلفی برای سفید کردن دندان  وجود دارد که امروزه با چسباندن پوسته های نازک چینی (لمینت) انجام می شود. اما قبل از سفید کردن دندان باید مشکلات پوسیدگی دندان یا بیماری های مربوط به لثه درمان شود سپس می توان به  سفید کردن پرداخت.

نحوه ایجاد لبخند هالیوودی

نحوه ایجاد لبخند هالیوودی بدین صورت است که قبل از هر اقدامی متخصص با استفاده از عکس های گرفته شده از صورت، فک و دندان های مراجعه کننده به آنالیز می پردازد. همچنین با استفاده از نرم افزارها کامپیوتری هر دندان به صورت مجزا طراحی می شود

مراحل ایجاد لبخند هالیوودی

موارد زیر مجموعه کارهایی است که طبق صلاح دید دندانپزشک زیبایی در ایجاد یک لبخند هالیوودی انجام می شود:

  • نصب تاج ها روی ایمپلنت های دندانی
  • جایگزینی چند یا مجموعه کامل دندان ها
  • جایگزین کردن تمام برش ها با تاج ها
  • جایگزین کردن مجموعه کامل دندان ها با تاج های فردی
  • جایگزین کردن مجموعه کامل دندان ها با یک مجموعه زیبا از پروتزها

یک مجموعه زیبا دندان، به شما اعتماد به نفس می دهد.

ویژگی های لبخند هالیوودی

امروزه عده زیادی از مردم به لبخند زیبای بازیگران معروف علاقه مند شده اند و خواستار لبخند هالیوودی هستند. شاید شما هم جزو این دسته از افراد باشید و کسب اطلاعات   درباره ی آن از علایقتان باشد. این را بدانید که برای اینکه لبخندی مشابه لبخند هالیوودی داشته باشید باید اول ویژگی ها و مزایای آن را بشناسید. منظور از لبخند هالییودی، لبخندی بی عیب و ایراد و زیباست که نمایانگر دندانهای منظم، ردیف و سفید است. مهمترین سؤال در این زمینه این است که چگونه به این لبخند زیبا دست بیابیم؟ ما راههای مختلف جهت رسیدن به این نتیجه را به شما معرفی می کنیم.

چگونه یک لبخند هالیوودی داشته باشیم؟

راههای دستیابی به لبخند هالیوودی

  1. ابتدا به دکتر هومن عشقی دندانپزشک زیبایی مراجعه کنید تا او دندانهایتان را مورد معاینه و بررسی قرار بدهد و به شما اعلام کند که فرم دندانها و فک شما با تکنیک ونیر پورسلین سازگاری دارد یا خیر. از نکات مهمی که در این هنگام دندانپزشک به آن توجه می کند این موضوع است که آیا شما دندان قروچه دارید؟ زیرا در صورتی که دچار این مشکل هستید این تکنیک برای شما مناسب نیست و مورد پیشنهادی به شما براکت نامرئی است.
  2. از دیگر نکاتی که باید به آن توجه کنید، این است که قبل از فکر کردن به لبخند هالیوودی ابتدا از دندانپزشکتان بخواهید که تمام دندانهای شما را معاینه کنند و چنانچه هر کدام از دندانهایتان دارای پوسیدگی یا بیماری خاصی است، اول مشکلات آنها را حل کنید سپس به عملهای زیبایی بپردازید.
  3. و اما نکته ی بعدی این است که دندانپزشک وضعیت و شرایط دهان، دندانها و فک شما را به خوبی مورد بررسی قرار دهد و به نتیجه برسد که به طور کلی عمل زیبایی روی دندانهای شما جواب می دهد یا خیر.

لبخندهای آزمایشی

شما می توانید پیش از اقدام به درمان واقعی لبخندهای آزمایشی را امتحان کنید تا از    نتیجه ی نهایی عمل تصویر ذهنی داشته باشید و با توجه به آن تصمیم قطعی بگیرید. علی الخصوص اگر قصد ایجاد لبخند هالیوودی در صورتتان دارید باید حتماً پیش از آنکه اقدامی جدی انجام بدهید مدل آزمایشی آن را تست کنید.

انواع لبخند

لبخندهای آزمایشی مدل های مختلفی دارند که ما شما را با آنها آشنا می کنیم تا با تحقیق کامل در مورد آنها در رقم زدن یک لبخند زیبا پیشرو باشید. لبخندها با سه مدل طبیعی، تخم مرغی و هالیوودی شناخته می شوند و شما می توانید با توجه به نیازتان هر کدام را که می خواهید مورد امتحان قرار بدهید.

برخی از خدمات دکتر هومن عشقی دندان پزشک زیبایی :

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر هومن عشقی دندانپزشک زیبایی 

در این کلنیک هدف اصلی ما بهبود و تقویت دندان های شما است.

اشتراك گذاری نوشته

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + هجده =