هزینه کامپوزیت ونیر

هزینه کامپوزیت ونیر

هزینه کامپوزیت ونیر

هزینه کامپوزیت ونیر

هزینه‌ کامپوزیت ونیر در افراد متفاوت است. باندینگ دندان روشی نسبتاً ارزان جهت ترمیم دندان‌های آسیب‌دیده است. هزینه کامپوزیت متغیر است به همین دلیل برای اطلاع از هزینه‌های دکتر عشقی جراح، دندانپزشک و ایمپلنتولوژیست به صورت حضوری با ایشان وارد مشاوره شوید.

عوامل زیادی بر هزینه‌ی باندینگ و پرکردن دندان مؤثرند  از جمله: متخصص یا عمومی بودن دندانپزشک، کیفیت مواد (نوع کامپوزیت مورد استفاده)، شفافیت و زیبایی کامپوزیت ونیر شدت آسیب‌دیدگی و درمان لازم، مهارت و تجربه‌ی دندانپزشک، امکانات و تجهیزات مورد استفاده، برخی بیمه‌های درمانی تمام یا بخشی از هزینه‌ی باندینگ دندان را تحت پوشش قرار می‌دهند، خصوصاً اگر از باندینگ برای پرکردن پوسیدگی یا بالابردن مقاومت ساختار دندان استفاده شده باشد.

هزینه کامپوزیت ونیر

نقش تجربه و تخصص دندانپزشک در کامپوزیت ونیر

یک نکته را به هیچ وجه نباید از یاد برد و آن این است که این روش درمانی بسیار حساس، دقیق و محتاج هنر، تجربه و دانش دندانپزشک است. در واقع کامپوزیت ونیر دندان یک کار هنری به حساب می‌آید و همه‌ی مراحل ساخت آن به وسیله‌ی دست و به طور مستقیم روی دندان توسط شخص دندانپزشک صورت می‌گیرد و در نتیجه کیفیت درمان و زیبایی آن به دقت در جزئیات، هنر، زمان اختصاص داده به درمان، تجربه و تخصص دندانپزشک بستگی دارد و این روش درمانی در همه‌ی مراکز درمانی کیفیت و قیمت یکسان ندارند.

انتخاب دندانپزشک برای درمان کامپوزیت ونیر دندان اولین و مهمترین بخش این عمل است و باید پس از انجام تحقیقات گسترده انتخاب را انجام داد و هیچگاه خام وعده‌های برخی دندانپزشکان منوط بر اینکه این کار را با کمترین هزینه حتی گاهی با نصف هزینه انجام می‌دهند نشد و اگر چنین پیشنهاداتی به شما شد حتماً از مواد مصرفی و روش درمان این پزشک اطمینان خاطر به دست آورید بعد بپذیرید زیرا کامپوزیت ونیر به طور کلی یک عمل زیبایی دندان به حساب می‌آید و همانطور که مستحضر هستید عملهای زیبایی دندان به نهایت دقت  نیاز دارند.

مقایسه‌ی کامپوزیت ونیر با ونیر پرسلنی و ارتودنسی

کامپوزیت ونیر یا باندینگ دندان که برای ترمیم دندانهای آسیب‌دیده و زیباسازی آنها به کار می‌رود روش پرهزینه‌ای نیست و حتی در مقایسه با ونیر پرسلنی یا ارتودنسی ارزان‌تر است. هیچ گاه نمی‌شود هزینه‌ی ثابتی را به صورت ذهنی و یا تلفنی برای این کار در نظر گرفت چرا که در هنگام مشاوره با دکتر عشقی ایشان عوامل بیشماری مثلاً تعداد دندان‌هایی که نیاز به درمان دارند، میزان وسعت ناحیه درمان و … را در نظر می‌گیرد بعد به شما قیمت می‌دهد.

با تشکر مدیریت سایت دکتر هومن عشقی دندانپزشک زیبایی

برخی ار خدمات دکتر هومن عشقی دندانپزشک زیبایی:

لمینیت دندان

ایمپیلنت دندان

بلیچینگ دندان

اشتراك گذاری نوشته

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − چهار =