طول عمر کامپوزیت ونیر

طول عمر کامپوزیت ونیر

طول عمر کامپوزیت ونیر

طول عمر کامپوزیت ونیر

همانطور که می دانید کامپوزیت ونیر یکی از بهترین و پرطرفدارترین روش های اصلاح طرح لبخند در بین افراد است که توسط دندانپزشک زیبایی انجام می گیرد. اما نکته حائز اهمیت در رابطه با کامپوزیت ونیر این است که فقط افرادی که دارای دندان هایی با بی نظمی خفیف هستند می توانند این روش را برای داشتن لبخندی زیبا انتخاب کنند.

ممکن است که شما مایل به انجام کامپوزیت ونیر باشید، اما سوال شما از دندانپزشک زیبایی این باشد که طول عمر این مواد بر روی دندان هایتان چه مدت است؟

این سوال تبدیل به نگرانی اصلی افرادی شده است که علاقه مند به انجام لمینیت دندان خود هستند. همیشه انتخاب بین لمینیت سرامیکی و کامپوزیت ونیر برای افراد سخت بوده است.

در این مطلب ما سعی خواهیم کرد تا جواب سوال هایتان را به طور کامل توضیح دهیم. شما با یافتن جواب هایتان به راحتی و بدون تردید می توانید روش مورد علاقه خود را برای لمینیت دندان انتخاب کنید.

عوامل تاثیر گذار بر طول عمر کامپوزیت ونیر

عوامل زیادی بر روی طول عمر کامپوزیت ونیر شما تاثیر می گذارد، که در ادامه مطلب به آن ها اشاره خواهیم کرد. اما اصلی ترین عوامل  موثر بر این موضوع در وهله اول مهارت دندانپزشک زیبایی و سپس مراقبت های بعد از کامپوزیت ونیر است.

طول عمر کامپوزیت ونیر

مهارت دندانپزشک زیبایی

همانطور که گفته شد مهارت دندانپزشک، اصلی ترین عامل موثر بر طول عمر کامپوزیت ونیر است. به این صورت که اگر دندانپزشک شما از مواد غیر استاندارد و با روش غیر اصولی و با داشتن کم ترین مهارت و تجربه، مواد کامپوزیت را بر روی دندان هایتان قرار دهد، این عامل نه تنها باعث سریع تر خراب شدن لمینیت شما می شواد بلکه در پی استفاده از مواد غیر استاندارد ممکن است مینای دندان هایتان آسیب جدی ببیند. این آسیب ممکن است به قدری زیاد باشد که مجبور به کشیدن دندان هایتان شوید.

پس توجه داشته باشید که می توانید با یک انتخاب دقیق در رابطه با دندانپزشک زیبایی خود، از داشتن دندان های زیبا به طور طولانی مدت بهره مند شوید.

ساکنین عزیز در شهر تهران، می توانند با مراجعه به مطب آقای دکتر هومن عشقی، برترین دندانپزشک زیبایی شهر تهران، با اطمینان خاطر هر نوع روش زیبایی جهت اصلاح طرح لبخند را انتخاب کنند و صاحب لبخندی زیبا و دوست داشتنی شوند.

مراقبت های بعد از کامپوزیت ونیر

بعد از انتخاب دندانپزشک زیبایی خود و انجام اصلاح طرح لبخند، مهم ترین کار مراقبت های بعد از آن است که تمام این مراقبت ها توسط دندانپزشک شما گفته خواهد شد. مراقبت های نظیر رعایت بهداشت دهان، استفاده از مسواک و نخ دندان به طور مرتب و همچنین پرهیز از خوردن بیش از حد چایی، قهوه ، نوشیدنی ها و مواد غذایی که دارای رنگ دانه هستند.

با تشکر مدیریت سایت دکتر هومن عشقی دندانپزشک زیبایی

 

اشتراك گذاری نوشته

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − دو =