طول عمر دندان لمینیت شده

طول عمر دندان لمینیت شده

طول عمر دندان لمینیت شده :

طول عمر دندان لمینیت اگر به شکل درست صورت گیرد ، و دندانپزشک زیبایی طراحی دقیقی را انجام داده باشد ، هیچ زمانی از دندان شخص جدا نمی گردد ، اما اگر هر یک از موارد بیان شده یعنی طراحی و به درستی انجام نشود امکان جدا شدن آن از دندان وجود دارد .

انجام مراقبت های لازم پس از لمینیت پرهیز از تغییرات شدید گرما و شدید دندان است زیرا سبب جداشدن لمینیت از دندان می شود .

شخصی که میوه های سفت ویا ته دیگ و یا گاز زدن را انجام میدهد زمینه جدا شدن لمینیت را فراهم می کند بنابراین باید مراقبت های لازم را که دندانپزشک زیبایی توصیه می کند را انجام دهد تا لمینیت با مشکلات جدی روبرو نشود .

دکتر هومن عشقی دندان پزشک زیبایی بیان می کنند دندانی که بر روی آن لمینیت انجا شده است به همان اندازه ممکن است پوسیده شود که دندان طبیعی ممکن است پوسیده شود بنابراین رعایت بهداشت دهان بسیار مهم می باشد ، علت این امر سالم ماندن دندان است .

طول عمر دندان لمینیت شده

لازم به ذکر است اگر شخص بهداشت دهانی را رعایت نکند ممکن است پلاک میکروبی در دندان علاوه بر پوسیدگی دندان ایجاد شود .

لازم به ذکر است اگر شخص نیاز به جرمگیری دندان پیدا کرد باید به دندانپزشک زیبای مراجعه نماید ، هم چنین شخص باید استفاده بیش از اندازه از دهانشویه دندان را ترک نماید تا تاثیری بر روی لمینیت ها ایجاد نشود .

طول عمر دندان لمینیت شده چقدر است ؟

طول عمر دندان لمینیت شده بسته به رعایت مراقبت های هر شخص پس از لمینیت متفاوت است ، هم چنین جنس لمینیت در طول عمر دندان لمینیت شده نیز تاثیر گذار است .

برخی از خدمات دکتر هومن عشقی دندان پزشک زیبایی :

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر هومن عشقی دندانپزشک زیبایی

اشتراك گذاری نوشته

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 20 =