سوالات متداول ایمپلنت

سوالات متداول ایمپلنت

سوالات متداول ایمپلنت :
ایمپلنت در چه مواردی مورد استفاده قرار می گیرد ؟
زمانی که فاصله بین دندان ها زیاد باشد و یا دندان ها بر اثر عوامل مختلف از دست رفته است ، روش ایمپلنت را انجام می دهند تا دندان جایگزینی برای دندان از دست رفته صورت پذیرد .
ایمپلنت چه مزایایی دارد ؟
اشخاصی که دندان از دست رفته دارند می توانند از این روش جایگزینی برای دندان های خود پیدا کنند ، اشخاصی که نمی خواهند از دندان مصنوعی استفاده کنند می توانند از این روش استفاده کنند ، اشخاصی که تمایل دارند دندان های شبیه دندان طبیعی را جایگزین دندان های خود نمایند .
قبل از ایمپلنت باید چه کارهای انجام داد ؟
قبل از انجام ایمپلنت باید شخص یک جلسه معاینه و چکاپ شود ، استخوان دندان شخص در این جلسه معاینه می شود تا اگر ضعیف می باشد توسط مواد که مخصوص استخوان می باشد تقویت گردد .
معمولا ایمپلنت را بی حسی موضعی انجام می دهند .
ماندگاری و هزینه ایمپلنت چقدر است ؟
هزینه ایمپلنت بسته به تعداد دندان ها و نوع ایمپلنت متفاوت است ، ماندگاری آن به جنس ایمپلنت وابسته است .


آیا پس از ایمپلنت مراقبت خاصی را باید انجام داد ؟
پس از ایمپلنت شخص باید علاوه بر رعایت بهداشت دندان ، چکاپ ماهانه را انجام دهد ، همچنان از خوردن مواد غذایی سخت نظیر ته دیگ اجتناب بورزد .
اگر تمام فک را بخواهیم ایمپلنت نمایم چند جلسه باید مرخصی گرفت ؟
دکتر هومن عشقی بیان می کنند اگر تمام فک را ایمپلنت نمایید نیاز است تا سه روز استراحت نمایید و از انجام فعالیت های سنگین ورزشی و روزانه در این سه روز اجتناب نمایید .
اگر جای دندان از دست را خالی بگذاریم چه می شود ؟
اگر شخص به فکر جایگزینی برای دندان از دست رفته نباشد ، پس از مدتی دندان ها به جای دندان خالی مجاور شده و تغییر مکان می دهند در نتیجه سیستم دندان ها دچار اختلال می شود ، بنابراین توصیه می شود حتما ایمپلنت را برای دندان از دست رفته استفاده و جایگزین نمایید .
چه اشخاصی نمی توانند از روش ایمپلنت استفاده نمایند ؟
معمولا تمامی اشخاص می توانند از ایمپلنت استفاده نمایند جز اشخاصی که رادیوتراپی داشته اند ، این اشخاص باید به مدت ۲ سال منتظر مانده سپس ایمپلنت را انجام دهند ، اشخاصی که به مواد مخدر اعتیاد دارند .
دکتر هومن عشقی ایمپلنت را با بهترین مواد و نوع ایمپلنت انجام می دهند ، برای دیدن نمونه کارهای ایشان به بخش گالری می توانید مراجعه نمایید .
سایر خدمات دکتر هومن عشقی :
لمینیت
کاشت دندان
اصلاح طرح لبخند
بلچینگ و…
منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر عشقی

اشتراك گذاری نوشته

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 3 =