زیبا سازی لبخند

زیبا سازی لبخند

زیبا سازی لبخند

آیا دندان های شما به علت مصرف سیگار، قهوه و چای زیاد، تغییر رنگ داده اند؟ آیا دندان های شکسته ای دارید که بر لبخند شما تاثیر میگذارد؟ . افرادی که از لبخند خود ناراضی هستند، می توانند مشکل خود را حل نمایند. در زمان خنده، دندان های بالایی دیده می شوند، در حالی که دندانهای پایینی پنهان باقی می مانند. و بالعکس، هنگام صحبت کردن، دندان های پایین دیده می شوند. در اغلب موارد، مشکلات مذکور، اعتماد به نفس فرد را پایین می آورند. رنگ دندان، هم ترازی و فاصله دندان ها از هم، همه بر ظاهر لبخند شما تاثیر می گذارد.

زیباسازی لبخند

در طول زمان، دندان ها مستعد لکه و تغییر رنگ می شوند. این جزء فرآیندهای طبیعی است که برای تمامی افراد اتفاق می افتد. اگر دندان هایتان در یک سطح نیستند، بی رنگ، یا دارای شکستگی اند، تمام این مشکلات با یک راه حل ساده برطرف خواهند شد. اصلاح لبخند و یا زیباسازی لبخند، با استفاده از روکش پروسلن، ساده ترین روش در رفع مشکلات دندان ها است. روکش، پوششی است که بخش خارجی دندان را می پوشاند.

دکتر هومن عشقی بیان میکنند روکش پروسلن در سطح دندان قرار داده میشود و موجب سفید و براق شدن دندان ها می شود، و دندان ها در یک سطح قرار می گیرند و هم تراز می شوند. امروزه بسیاری از افرادی که به دنبال اصلاح طرح لبخند و یا زیباسازی لبخند خود هستند، روش روکش پروسلن را انتخاب می کنند. این روش ۴ هفته طول می کشد، اما این مدت به تعداد دندان های روکش شده بستگی دارد.

دندان هایی که روکش می شوند، کاملا مانند دندان طبیعی به نظر می رسند. روکش پروسلن به مدت ۵ تا ۱۰ سال بر روی دندان شما باقی خواهد ماند. این روکش علاوه بر سفید کردن دندان، سطح دندان را صاف و صیقلی می کند و دندان همواره تمیز به نظر می رسد.

مشکل داشتن دندان های شکسته، کج و یا لک دار نیز با استفاده از روکش پروسلن، برطرف خواهند شد. روکش پروسلن هیچ گونه آسیبی به سطح دندان وارد نمی کند. داشتن لبخندی زیبا، با دندان های صاف، سفید و براق در ظاهر شما اثرات مثبتی را ایجاد می کند و میزان اعتماد به نفس را نیز بالا خواهد برد.

برخی از خدمات دکتر هومن عشقی :

لمینیت دندان

کامپوزیت دندان

بلیچینگ دندان

Source: http://aconfidentsmile.com

اشتراك گذاری نوشته

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =