زیبایی دندان با لمینت

زیبایی دندان با لمینت

زیبایی دندان با لمینت

زیبایی دندان با لمینت

زیبایی دندان با لمینت از برگزیده ترین روشهای زیبایی دهان و دندان است که در جهت اصلاح طرح لبخند به کار می رود. لمینت دندان جزو خدمات دندانپزشکی زیبایی به شمار می رود. این ماده دارای ماندگاری بالا می باشد و در مقابل سایش مستحکم است. در عین حال از مواد شفاف و خیلی نازک ساخته می شود که در زیبایی دندانها، درخشندگی و محافظت از مینای دندانها نقش بسزائی ایفا می کند.

زیبایی دندان با لمینت

رنگ لمینت دندان

انتخاب رنگ لمینت دندان از مهمترین مرحله های انجام این روش است که باید توجه داشته باشید رنگ لمینت با رنگ دندانهای خودتان سازگار باشد تا نتیجه ی کار طبیعی به نظر برسد و خیلی جلب توجه نکند که البته این امر سلیقه ای است و بعضی افراد علاقه دارند رنگ لمینت دندان سفید تر از دندانهای طبیعی باشد و جلب توجه کند.

کاربردهای لمینت دندان

لمینت دندان موجبات بهبود شکل، رنگ و طرز جایگیری دندانها را فراهم آورد. اگر دندانهایی بد رنگ، با پرکردگی زیاد و شکافهای عمیق دارید که فواصل بینشان نیز زیاد است، می توانید از لمینت دندان کمک بگیرید.

ماندگاری لمینت دندان

اگر مراقبتهای بعد از لمینت را به درستی رعایت کنید عمر مفید این روش ۱۰ الی ۱۵ سال است ولی به هر حال امکان سائیدگی، صدمه و افتادن آن هم وجود دارد که در صورت بروز هر کدام از این حوادث می توانید آن را تعویض کنید.

مزایای لمینت دندان

  • اصلاح و ترمیم دندانها در مدت زمان کوتاه: این روش در کوتاهترین مدت دندانها را زیباسازی می کند و مقاومت بالایی دارد. چنانچه مراقبتهای بعد از لمینت دندان را رعایت کنید می توانید مانع صدمه های احتمالی شوید.
  • مقاومت در مقابل سائیدگی: لمینت دندان جنس محکمی دارد و در مقابل سائیدگی مقاومت نشان می دهد ولی به هر حال امکان سایش وجود دارد که در این صورت جای نگرانی نیست و شما می توانید لمینت را تعویض کنید.
  • تقویت و بهبود عملکرد دندانها: این روش دندانهای شکسته را ترمیم می کند و آنها را به شکل دندان طبیعی در می آورد. البته لمینت دندان به اندازه دندان طبیعی مقاوم نیست و احتمال وقوع اتفاقهایی که مسبب آسیب رساندن به آن باشند، همیشه وجود دارد، پس در مراقبت از لمینت دندان کوشا باشید.
  • عدم نیاز به مراقبت ویژه: لمینت دندان نیاز به مراقبتهای دشواری ندارد. مراقبتها شامل استفاده منظم از نخ دندان، مسواک زدن مرتب، کاهش مصرف نوشیدنی های رنگی مثل قهوه، چای و نوشابه و نوشیدن آب بعد از مصرف این نوشیدنی ها، پرهیز از خوردن آجیل های سخت مثل بادام، پسته و فندق می باشد.

با تشکر مدیریت سایت دکتر هومن عشقی دندانپزشک زیبایی

برخی ار خدمات دکتر هومن عشقی دندانپزشک زیبایی:

لمینیت دندان

ایمپیلنت دندان

بلیچینگ دندان

اشتراك گذاری نوشته

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 3 =