دندانپزشک زیبایی

دندانپزشک زیبایی

دندانپزشک زیبایی

دندانپزشک زیبایی با تلفیقی از علم و هنر درمانهای بسیاری در جهت زیبایی دهان و دندان متقاضیان انجام می‌دهد و به آنها در اصلاح طرح لبخند کمک می‌کند. لبخند زیبا در ظاهر افراد نقش بسزائی دارد و باعث افزایش اعتماد به نفس آنها می‌شود. بعضی از افراد به دلیل دندانهای نازیبا، لبخند نمی‌زنند یا هنگام خندیدن سعی می‌کنند کسی دندانهایشان را نبیند. تمام این مشکلات با مراجعه به دندانپزشکی زیبایی قابل حل است.

دندانپزشک زیبایی

اصلاح طرح لبخند

برای اصلاح طرح لبخند فرد، ابتدا دندانپزشک، دندانهای او را معاینه می‌کند تا مطمئن شود که تنها ایراد دندانها ظاهر آنهاست و هیچ مشکل دیگری ندارند و نشانه‌های بیماری در دهان آنها مشاهده نمی‌شود. در این حالت او روشهای زیبا سازی لبخند را به فرد پیشنهاد می‌کند و باتوجه به صلاحدید دندانپزشک، نظر متقاضی و نوع مشکل بیمار یکی از درمانهای سفید کردن دندان، بلیچینگ دندان، کامپوزیت ونیر، لمینیت سرامیکی، ایمپلنت‌های دندانی یا … انتخاب می‌شود و مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بهترین دندانپزشک زیبایی در تهران

برای آشنایی با بهترین دندانپزشک زیبایی در تهران بازدید از سایت دکتر هومن عشقی دندانپزشک زیبایی را پیشنهاد می‌کنیم. مطالعه‌ی مقاله‌ها و مشاهده‌ی نمونه‌ کارهای ایشان به افرادی که قصد هر گونه عمل زیبایی روی دندانهایشان را دارند، قدرت تصمیم گیری می‌بخشد. این دکتر به عنوان دندانپزشک بازیگران عزیزمان نیز خدماتی ارائه داده است. افرادی که به مطب این دکتر مراجعه کنند از جدیدترین روش‌های اصلاح طرح لبخند و درمان‌های ترمیمی و نگهداری از دندانها بهره‌مند می‌شوند.

دندانپزشکی زیبایی

به طور کلی منظور از دندانپزشکی زیبایی هر گونه درمانی است که باعث شود یک دندان یا تمام دندانهای فرد زیبا شوند. در این درمان علاوه بر ظاهر، سلامت دندان نیز بهبود می‌یابد. از جمله خدمات دندانپزشکی زیبایی سفید کردن دندانها، مرتب کردن دندانها یا جایگذاری دندان است. بعضی از بیماران تنها با یک درمان به لبخندی که همیشه آرزویش را داشتند، دست می‌یابند ولی برخی دیگر به بیشتر از یک درمان نیازمندند که در این زمینه دندانپزشک آنها را راهنمایی می‌کند.

مزایای دندانپزشکی زیبایی

افراد با مراجعه به دندانپزشک زیبایی از مزایای متعددی بهره مند خواهند شد. از جمله‌ی این مزایا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • رفع فواصل بین دندانی
  • تغییر سایز، فرم و ترتیب دندانها
  • جایگزینی برای درمانها و ترمیم‌های قدیمی
  • روشن یا سفید کردن دندانهای زرد و بد رنگ
  • جایگذاری دندان به جای دندانهای از بین رفته
  • ترمیم دندانهای پوسیده، شکسته، دارای ترک و لب پر شده

برخی ار خدمات دکتر هومن عشقی دندانپزشک زیبایی:

لومینیرز دندان

ایمپیلنت دندان

اصلاح طرح لبخند

پروتز ثابت دندان

با تشکر مدیریت سایت

اشتراك گذاری نوشته

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =