تفاوت لمینیت و ارتودنسی

تفاوت لمینیت و ارتودنسی

تفاوت لمینیت و ارتودنسی

تفاوت لمینیت ارتودنسی را در این بخش قرار می دهیم تا بیشتر با این روش روش زیباسازی طرح لبخند آشنا شوید .

لمینیت و ارتودنسی ، هر دو برای زیبا سازی و ترمیم دندان ها  مورد استفاده قرار می گیرند. اما هر کدام از آن ها کاربرد های متفاوتی داشته و تحت شرایط خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. برای بیان تفاوت آن ها ابتدا باید با مفهوم هر کدام از آنها آشنا شویم . یکی از مهم ترین عوامل چهره ی جذاب ، داشتن لبخند زیبا است. برای رسیدن به این هدف ،می توان از روش های مختلفی استفاده کرد که هرکدام ویژگی های خاص و جنبه های مثبت و منفی فراوانی دارند. که با مراجعه و مشورت با دندانپزشک متخصص می توان بهترین گزینه را متناسب با شرایط بیمار انتخاب کرد.

 

اصلاح طرح لبخند

برای داشتن دندان هایی مرتب وزیبا می توان از روش های مختلفی نظیر اصلاح نامرتبی دندان با ترمیم های همرنگ دندان ، روکش کردن دندان کج ، لمینیت و ارتودنسی استفاده کرد. که متناسب با وضعیت دندان های بیمار ، بهترین گزینه توسط ذندانپزشک انتخاب می شود.

تفاوت لامینیت و ارتودنسی

تفاوت لمینیت و ارتودنسی

از لحاظ پزشکی و تخصصی ، ارتودنسی و لمینیت هر کدام برای درمان مشکلات مختلف مورد استفاده قرار می گیرند ولی برای برخی از بیماران در مقایسه با سلامت دهان و دندان، زیبایی در اولویت قرار داشته و در مواجهه با آن راه ارزان تر و راحت تر را انتخاب می کنند.

 

روش ارتودنسی :

روش ارتودنسی ، برای رفع و درمان  نامرتبی دندان ها مورد استفاده قرار می گیرد. در صورتی که دندان یا دندان هایی در محل درست خودقرار نگرفته باشند ، مطمئن ترین روش برای اصلاح و درمان آن روش ارتودنسی است و روش هاای دیگر نمی توانند جایگزین این روش شوند.

 

روش لمینیت :

لمینیت روشی است که بیشتر جنبه زیبایی دارد تادرمانی. زمانی که دندان ها کوچک باشند ویا روی آنها  لک یا بدرنگی دیده شود ، لمینیت ها وروکش ها از بهترین گزینه های ترمیمی محسوب می شوند. برای مثال برای بیمارانی که دندان هایشان کوچک بوده و بین آن ها فضای اضافی به چشم می خورد ، لامینت یک گزینه بسیار راحت برای ترمیم آن است.

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر  می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

شماره های تماس :  ۲۲۰۰۵۰۲۵،۲۶۲۰۵۱۲۷

برخی از خدمات دکتر هومن عشقی دندان پزشک زیبایی :

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر هومن عشقی دندانپزشک زیبایی

 

اشتراك گذاری نوشته

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 17 =