تفاوت ارتودنسی و لمینیت

تفاوت ارتودنسی و لمینیت

تفاوت ارتودنسی و لمینیت :

تفاوت ارتودنسی و لمینیت چیست ؟ در این مقاله به بیان این موضوع می پردازیم ، زیرا یکی از سوالات متداول بیماران اصلاح طرح لبخند همین امر می باشد .

جهت از بین بردن بهم ریختگی دندان ها نیاز است که روش مناسبی را به کار برد ، برای انتخاب اصلاح بهم ریختگی ها عوامل ذیل تاثیر گذار هستند :

  • میزان آسیب دیدگی دندان ها
  • موقیعت دندان ها
  • سن شخص

دکتر هومن عشقی دندانپزشک زیبایی با بررسی دقیق دندان ها بهترین روش را برای بیمار انتخاب می نماید ، با انجام این روش ها نه تنها اعتماد به نفس شخص افزایش می یابد بلکه نکات ذیل در زمان خندیدن شخص ایجاد می شود :

  • اصلاح طرح لبخند
  • دندان های ردیف شده
  • برطرف نمودن مشکلات دندان

و…

تفاوت ارتودنسی و لمینیت

ارتودنسی دندان چیست ؟

با ارتودنسی دندان می توان مشکلات بهم ریختگی دندان ها را برطرف نمود ، در دندانپزشکی زیبایی روش های مختلفی برای زیباسازی لبخند وجود دارد از جمله لمینیت ، بلیچینگ و… که در ایده آل ترین حالبت با ارتودنسی دندان می توان بهم ریختگی دندان ها را برطرف نمد سپس با به کارگیری روش های نظیر لمینیت شکل و رنگ دندان ها را با یکدیگر موزون کرد .

در برخی از موارد اشخاص برای اصلاح بهم ریختگی دندان های خود از روش ارتودنسی استفاده نمی کنند بلکه با لمینیت یک لایه جدید بر روی دندانهای خود قرار داده و اصلاح طرح لبخند را با این روش انجام می دهند .

در خصوص تفاوت ارتودنسی و لمینیت باید بیان کرد مهم ترین تفاوت این روش ها مدت زمان اصلاح طرح لبخند است ، در روش ارتودنسی شخص نیاز به یک تا دو سال زمان جهت ترمیم و اصلاح بهم ریختگی دندان ها دارد در حالی که در روش لمینیت نیاز به حداکثر دو جلسه است که لبخند زیبایی را ایجاد کرد .

اشخاص نباید به شکل خودسرانه یک روش را برگزینند بلکه با راهنمایی و مشورت با دندانپزشک زیبایی جهت اصلاح طرح لبخند روش زیبایی را انتخاب نمایند .

لازم به ذکر است ارتودنسی و لمینیت هر یک کاربردهای مختلفی در دندانپزشکی دارند و این دندانپزشک زیبایی است که با بررسی دندان روش صحیح  و کاربردی جهت اصلاح طرح لبخند را برمی گزیند .

 

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اصلاح طرح لبخند می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

شماره های تماس :  ۲۲۰۰۵۰۲۵،۲۶۲۰۵۱۲۷

برخی از خدمات دکتر هومن عشقی دندان پزشک زیبایی :

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر هومن عشقی دندانپزشک زیبایی

 

 

اشتراك گذاری نوشته

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 7 =