تغییر رنگ لمینت

تغییر رنگ لمینت

تغییر رنگ لمینت  :

تغییر رنگ لمینت  یکی از سوالات متداولی است که از دکتر هومن عشقی دندانپزشک زیبایی مطرح می شود در این بخش به بیان این موضوع می پردازیم .

لمینیت یکی از روش های زیباسازی دندان ها و اصلاح طرح لبخند است که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است ، دکتر هومن عشقی سالهاست که زیباسازی دندان ها و اصلاح طرح لبخند را با لمینیت انجام می دهد .

ایشان به تمامی اشخاصی که لمینیت را انجام می دهند توصیه می کند حتما موارد ذیل را رعایت نمایند :

مراقبت های پس از لمینیت :

  • اجتناب از مصرف نوشیدنی های رنگدار
  • اجتناب از مصرف غذاهای رنگدار
  • عدم مصرف سیگار
  • عدم مصرف قلیان
  • عدم مصرف طولانی مدت قهوه
  • عدم مصرف طولانی مدت چای

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص لمینیت می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید : شماره های تماس : ۲۲۰۰۵۰۲۵،۲۶۲۰۵۱۲۷ برخی از خدمات دکتر هومن عشقی دندان پزشک زیبایی : لمینیت ایمپلنت بلیچینگ سفید کردن دندان اصلاح طرح لبخند و… منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر هومن عشقی دندانپزشک زیبایی

تغییر رنگ لمینت در صورت مصرف هر چه بیشتر این مواد نیز افزایش می یابد ، دکتر هومن عشقی دندانپزشک زیبایی توصیه می کند اشخاص تا حد ممکن موارد ذکر شده در بالا را کاهش دهند تا تغییر رنگ لمینیت کاهش یابد ، هم چنین عمر لمینیت نیز افزایش می یابد .

در برخی از موارد مصرف دهانشویه ها می تواند سبب تغییر رنگ لمینیت ها شود بنابراین توصیه می شود اگر قصد مصرف لمینیت را دارید با دندانپزشک زیبایی خود مشورت نمایید تا در صورت صلاحدید و تایید دندانپزشک زیبایی به مصرف دهانشویه بپردازید .

دکتر هومن عشقی دندانپزشک زیبایی توصیه می کند بهداشت دهان را رعایت نمایید تا با مشکلات جدی که ممکن است پس از لمینیت در دندان های شما در صورت عدم رعایت بهداشت ایجاد شود ، پیشگیری نماید .

تمامی اشخاصی که علاوه بر بهداشت دهان و دندان موارد ذکر شده در بالا را رعایت نمایند نه تنها با تغییر رنگ لمینیت روبرو نمی شوند بلکه طول عمر لمینیت را افزایش می دهند .

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص لمینیت می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

شماره های تماس :  ۲۲۰۰۵۰۲۵،۲۶۲۰۵۱۲۷

برخی از خدمات دکتر هومن عشقی دندان پزشک زیبایی :

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر هومن عشقی دندانپزشک زیبایی

 

 

 

اشتراك گذاری نوشته

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =