بلیچینگ دندان با لیزر

بلیچینگ دندان با لیزر

بلیچینگ دندان با لیزر

بلیچینگ دندان با لیزر

بلیچینگ دندان یا همان سفید کردن دندان از روشهای پرطرفدار در بحث دندانپزشکی زیبایی می‌باشد. این درمان سریع و آسان است و درد اندکی دارد که قابل تحمل است زیرا به نتیجه‌ی امر می‌ارزد. بلیچینگ نقش بسزائی در اصلاح طرح لبخند دارد و در نتیجه اعتماد به نفس فرد تحت درمان قرار گرفته را افزایش می‌دهد. سفید کردن دندان با روشهای متعددی قابل انجام است که جهت آشنایی با این روشها فقط کافیست به دکتر هومن عشقی دندانپزشک زیبایی مراجعه کنید، ایشان تمام روشها را به شما معرفی می‌کنند و بهترین آنها را با تکیه بر تجربه‌‌ی خود برای شما انتخاب می‌کنند.

بلیچینگ دندان با لیزر

مزیت لیزر در بلیچینگ

بلیچینگ دندان با لیزر یک روش ترکیبی به حساب می‌آید. در این روش تکنیک‌های قدیمی سفید کردن دندان را همزمان با تکنولوژی پیشرفته‌ی لیزر در مطب انجام می‌پذیرد. این ترکیب امکان درمانی سریع‌تر و مؤثرتر را فراهم می‌آورد.

روش انجام بلیچینگ با لیزر

ابتدا دندانپزشک دندانهای بیمار را با ژل سفیده کننده می‌پوشاند و در مرحله‌ی بعد برای فعال کردن ژل لیزر را به کار می‌برد. انرژی بالای لیزر باعث تحریک مولکول‌های پراکسید ژل و در نتیجه نفوذ آن به مینای دندان می‌شود. با این روش لکه‌‌های سطوح دندانها از بین می‌روند. بعضی از سیستم‌های لیزری توانایی سفید کردن دندان را تا چند درجه سفیدتر از دندان طبیعی دارند که این امر سبب زیبایی دندانها و لبخند می‌شود.

موارد ضرورت بلیچینگ

بعد از انجام بعضی از روشهای درمانی دندانپزشکی مثل ارتودنسی به دلیل جمع شدن پلاک روی دندانها سفید کردن دندانها ضروری است.

مزایای بلیچینگ

برای اینکه به بهترین نتیجه از سفید کردن دندانهایتان برسید باید از روش بلیچینگ دندان که ویژگی‌های زیرا را دارد استفاده کنید:

  • به وسیله‌ی دندانپزشک قابل انجام باشد.
  • باعث حساسیت در دندانها نشود.
  • طول عمر همیشگی داشته باشد.
  • به ریشه و مینای دندانها صدمه نزند.
  • سریع و آسان باشد.

نقش مراقبتهای دهان و دندان در سلامتی افراد

یکی از مواردی که تمام افراد در تمام سنین باید به آن توجه کنند، بهداشت دهان و دندان است. شما برای اینکه قادر به سالم و راحت زیستن باشید نیاز به داشتن دندانهای سالم دارید. اگر اقدام به پاک کردن رسوبات عفونی از سطوح دندانها مثل پلاک، رنگ، لکه، جرم دندان و سایر موارد مضر نکنید، این مواد به عفونت تبدیل می‌شوند و در نهایت به لق شدن دندانها، آسیب به لثه و در صورت پیشرفت به از بین رفتن دندانها می‌انجامند.

با تشکر مدیریت سایت دکتر هومن عشقی دندانپزشک زیبایی

برخی ار خدمات دکتر هومن عشقی دندانپزشک زیبایی:

لمینیت دندان

ایمپیلنت دندان

بلیچینگ دندان

اشتراك گذاری نوشته

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 7 =