اطلاعاتی در خصوص لمینیت

اطلاعاتی در خصوص لمینیت

اطلاعاتی در خصوص لمینیت :

در دندانپزشکی ما دو نوع لمینیت داریم :

  • لمینیت کامپوزیتی
  • لمینیت سرامیکی

اشخاصی که لمینیت انجام می دهند باید از نوشیدن مایعات گرم و سرد اجتناب نمایند ، زیرا تغییرات ناگهانی دما  سبب آسیب به لمینیت ها می شود

رعایت بهداشت دهان و دندان کمک شایانی به عمر و ماندگاری لمینیت می کند ، بسیار مهم است که پس از لمینیت بهداشت دهان و دندان رعایت شود .

پس از لمینیت شخص نباید در دراز مدت چای و قهوه مصرف نماید زیرا سبب تغییر رنگ لمینیت ها می شود ، هم چنین تا حد ممکن از مصرف غذاهاو مواد رنگی باید پرهیز نمود .

مصرف میوه های سفت ، آجیل و شکستن و خرد کردن مواد سفت می تواند به لمینیت ها آسیب وارد نماید ، در نتیجه شخص باید جهت ترمیم اقدام نماید .

بهتر پس از لمینیت در صورت قصد استفاده از دهانشویه را دارید با دندانپزشک زیبایی خود مشورت نمایید تا در صورت صلاحدید از دهانشویه استفاده نمایید ، مصرف برخی از دهانشویه ها می تواند سبب تغییر رنگ لمینیت ها شود .

دکتر هومن عشقی انجام لمینیت را بخشی از کار می دانند ، مهم ترین بخش پس از لمینیت مراقبت های پس از لمینیت است ، زیرا شخص با رعایت چند نکته ساده می تواند ماندگاری و طول عمر لمینیت ها را افزایش دهد .

اشخاصی که سیگار و دخانیات مصرف می نمایند باید مصرف سیگار و دخانیات را قطع نمایند در صورتی که نمی توانند این کار را 外汇交易平台 انجام دهند بهتر است تا حد ممکن مصرف آن را به حداقل برسانند ، زیرا مصرف سیگار و دخانیات سبب تغییر رنگ ونیرکامپوزیت دندان شود .

دکتر هومن عشقی دندانپزشک زیبایی لمینیت دندان را با تکنیک های روز دنیا انجام می دهند به گونه ای که اشخاص پس از انجام لمینیت نهایت رضایت را از کار انجام شده  دارند .

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ایمپلنت می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره های تماس :  ۲۲۰۰۵۰۲۵،۲۶۲۰۵۱۲۷

برخی از خدمات دکتر هومن عشقی :

  • بلیچینگ
  • سفید کردن دندان
  • اصلاح طرح لبخند و…

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت دندانپزشک زیبایی

 

اشتراك گذاری نوشته

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + سه =