اصلاح طرح لبخند در تهران

اصلاح طرح لبخند در تهران

اصلاح طرح لبخند در تهران

اصلاح طرح لبخند در تهران :

امروزه بسیار اهمیت دارد ، به گونه ای که اکثر اشخاص به فکر بهترین راه کارها جهت انجام این کار می باشند.روش های مختلفی برای می باشد که در این بخش به بیان آنها می پردازیم ، بهتر است بدانید دکتر هومن عشقی دندانپزشک زیبای اصلاح طرح لبخند در تهران را انجام می دهند ، ایشان دارای درجه مسترایمپلنت های دندانی از دانشگاه کالیفرنیاUCLA می باشند .

روش های اصلاح طرح لبخند :

  • ونیر دندان (روکش یا دندان)

زمانی که دندان و یا دهان با مشکلاتی نظیر ناهنجاری فک ، فاصله بین دندانی ، شکستگی لبه دندان و… روبرو باشد توصیه می شود که شخص از روش روکش برای اصلاح طرح لبخند استفاده نماید .

  • سفید کردن دندان

برای زیبایی لبخند و اصلاح طرح لبخند سفید کردن دندان بسیار تاثیر گذار است ، دندان های را که دچار لکه یا تغییر رنگ شده اند را می توان به روش های بلیچینگ ، لمینیت سفید نمود .

چه اشخاصی از اصلاح طرح لبخند می توانند استفاده کنند ؟

در ذیل اشخاصی که می توانند از اصلاح طرح لبخند استفاده نمایند را بیان می کنیم :

  • اشخاصی که تغییر رنگ دندان داشته اند
  • اشخاصی که فاصله بین دندان ها دارند
  • اشخاصی که دندان های خود را از دست داده اند
  • اشخاصی که دندان های کجی دارند
  • اشخاصی که با پوسیدگی دندان مواجه شده اند
  • اشخاصی که تمایل به داشتن لبخند زیبا دارند

و…

اصلاح طرح لبخند در اکثر شهرهای ایران انجام می شود ، اصلاح طرح لبخند در تهران بسیار طرفدار دارد به گونه ای که اشخاص زیادی تمایل به انجام این کار را دارند .

اصلاح طرح لبخند در تهران در مراکز مختلفی انجام می شود که دکتر هومن عشقی در تهران این کار را برای بیماران عزیز انجام می دهد .

اصلاح موقعیت دندان ها :

برای اصلاح طرح لبخند یکی از اقدامات مهم و اثر گذار تکنیکی ، مرتب کردن دندان های به هم ریخته است به این ترتیب که اگر دندان های فرد درگیر به هم ریختگی شدید و نامرتبی زیادی باشد بر لبخند اثر منفی گذاشته و حین صحبت و برقراری ارتباط ، به کل جذابیت فرد را زیر سوال می برد . به این ترتیب پس از اصلاح موقعیت دندان ها و بهبود وضعیت آنها سایر اقدامات تکمیلی نیز انجام خواهد شد می توان این عارضه را تنها در یک جلسه درمان نمود به این ترتیب که تنها ارتودنسی راه حل درمان نیست . بنا براین دندان های کج و ناهماهنگ که ابعاد استانداردی ندارند می توانند با کمک روش اصلاح طرح لبخند درمان شوند .

نقاط فاقد دندان :

نبود دندان در بخش های معمول و خالی بودن جای آنها زیبایی لبخند را به شدت تحت تاثیر قرار داده و از مجذوبیت چهره می کاهد . حوادثی که منجر به شکستگی دندان می شوند ، کشیدن دندان ، افتادگی آنها و . . . عواملی هستند که موجب از دست دادن دندان می شوند این مشکل به غیر از بروز اختلال در جویدن غذا ، خطر پوسیدگی دندان های مجاور را نیز به همراه می آورد و به غیر از عملکرد ، زیبایی چهره را به کل مخدوش خواهد کرد . به کمک تکنیک هایی همچون بریج دندان و یا ایمپلنت ، می توان دندانی زیبا ، کارآمد و باظاهری طبیعی داشت به این ترتیب جای خالی دندان با جایگزینی مناسب پر می شود . علاوه بر ایمپلنت ، تکنیک های کاشت دندان ، دندان مصنوعی و پل نیز می توانند این عارضه را رفع نمایند پس اقدام دیگر در راستای اصلاح طرح لبخند ، قرار دادن جایگزینی مناسب در بخش های تهی و خالی از دندان است .

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر  می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

شماره های تماس :  ۲۲۰۰۵۰۲۵،۲۶۲۰۵۱۲۷

برخی از خدمات دکتر هومن عشقی :

  • سفید کردن دندان
  • اصلاح طرح لبخند و…

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر هومن عشقی

 

 

اشتراك گذاری نوشته

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 20 =